Anasayfa »  MARİNA  » YALIKAVAK MARİNA ANA SPONSORLUĞUNDA 9-12 AĞUSTOS’TA MOST BALIK TURNUVASI DÜZENLENİYOR

YALIKAVAK MARİNA ANA SPONSORLUĞUNDA 9-12 AĞUSTOS’TA MOST BALIK TURNUVASI DÜZENLENİYOR


YALIKAVAK MARİNA ANA SPONSORLUĞUNDA
9-12 AĞUSTOS’TA MOST BALIK TURNUVASI DÜZENLENİYOR

Yalıkavak Marina, 9-12 Ağustos tarihleri arasında Bodrum Yalıkavak’ta düzenlenen ‘3. MOST Bodrum Balık Turnuvası’nın ana sponsoru olmanın gururunu yaşıyor. Yalıkavak’ta düzenlenen turnuva, merkezi Amerika’da bulunan ve geçtiğimiz yıl kuruluşunun 78. yılını kutlayan IGFA’nın (International Game Fish Association) kuralları çerçevesinde düzenleniyor.

 

Denizlerin en tutkulu, çevreci, heyecanlı ve trend sporu olan Sportif Balıkçılık, bu hafta Yalıkavak Marina'nın desteğiyle MOST Bodrum Turnuvası'nda eşsiz bir deneyime dönüşüyor. Yalıkavak Marina Ana sponsorluğunda, Ortaklar Otomotiv, Volvo, Arvento, Gözen Air Services, Freebird, Damat, Promar, Seafari, Jigging Turkey Kılıç ve Namet sponsorluğunda gerçekleşen MOST Bodrum Turnuvası’na bu yıl 50 sportif balıkçı teknesi ve 450 yarışmacı katılıyor.

 

4 gün sürecek olan turnuva esnasında katılımcılar, özel donanımlı tekneler ile kılıç balığı ve ton balığı avlayacak ve tutulan balığın uzunluğu ve ağırlığına göre puan kazanacak. Ayrıca, yakalanan balıkları iyi durumda denize geri bırakma uygulaması ile balıkçılar daha fazla puan kazanabilecek. Tüm bu teknik ve özellikleri birleştiren “Offshore Big Game” kategorisinde düzenlenen MOST Bodrum Turnuvası, şüphesiz tüm Türk Sportif Balıkçılık hayranlarının ve uluslararası misafirlerin heyecanla izlediği en popüler yarışmalardan biri haline geliyor.

 

Mekin Gözen (Gözen Havacılık YKB.), Turgut Konukoğlu (Sanko Holding), Necmettin Yay (Seafari Balıkçılık CEO’su), Av. Erim Bener (Bener Hukuk Bürosu), Sinan Kosif (Kosifler Grup), Av. Can Özer (Özer Hukuk Bürosu), Dr. Serdar Günseren (IGFA Türkiye) ve Mim. Sinan KURAN(KRN Mimarlık); hepsi kendi alanında uzman isimlerden oluşan Yönetim Kurulu üyeleri, iş dünyasının profesyonelleri, balık tutkusu ile uzmanlıklarını bir araya getirerek MOST Turnuvası’nda bir araya geliyor.

 

2017 yılında yakalanan 116 kg’lık ton balığı ile ‘Türkiye Turnuvalar Rekoru’ kırılan MOST Bodrum Turnuvası, Yalıkavak Marina'da 2018 yılında son derece heyecan verici bir festival atmosferini garanti ediyor.

cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale