Anasayfa »  GÜNCEL TÜRKİYE  » DENİZ KIZI ULUSAL KADIN YELKEN KUPASI 2018

DENİZ KIZI ULUSAL KADIN YELKEN KUPASI 2018


Kadınların yelken sporuna olan ilgisinin artması, ülkemizdeki kadın yelkenciliğinin desteklenmesi, yeni sporcular yetiştirilmesi ve kadın yelkencilerin motive edilmesi amacıyla bu yıl üçüncüsü yapılacak olan “Deniz Kızı Ulusal Kadın Yelken Kupası” 7, 8, 9 Eylül tarihlerinde İstanbul’da Caddebostan - Adalar parkurunda gerçekleşecek.

 

Türkiye Yelken Federasyonu’nun himayesinde ve İstanbul Yelken Kulübü’nün işbirliğinde 3 gün sürecek olan Kupa’da şamandıra ve coğrafi olmak üzere toplam 6 yarış yapılacak. Deniz Kızı Ulusal Yelken Kupası, 9 Eylül Pazar günü saat 19:00 ‘da düzenlenecek ödül töreni ile sona erecek.

 

Bu yıl Kupa’ya katılan takımlar arasında Türk Telekom, Ford Otosan, Mercedes Benz, Eker, Sahibinden.com, Burgan Bank, Doğuş Grubu, Dunapack Dentaş Packaging, Şenpiliç RC Girls Sailing Team, Permolit Team Ladies, Atak Akademi, Sultans of the Sea, Pupa Doğuş Üniversitesi ve AÇEV Kadın Yelken Takımları yer alıyor.

 

Deniz Kızı Kadın Yelken Kupası etkinlik programını aşağıda bilginize sunarız. Yarışları takip etmek isteyen Basın Mensupları için tekne tahsis edilmiştir. Basın teknesi 3 gün boyunca İstanbul Yelken Kulübü’nün önünde hazır olacaktır. Basın teknesi programda belirtilen saatlerde hareket edecektir. Ancak, bu saatlere yetişemeyen Basın Mensupları için basın teknemize belirli aralıklarla joker botlarla transfer imkanı olacaktır. Teknenin kapasitesi nedeniyle yarışları izlemek isteyenlerin LCV vermelerini önemle rica ediyoruz. 

DENİZ KIZI ULUSAL KADIN YELKEN KUPASI 2018 YARIŞ PROGRAMI

7 Eylül 2018, Cuma

Coğrafi rotada tek yarış yapılması planlanmıştır.

Saat: 14:55 Yarış uyarı işareti

Basın Teknesi Kalkış Saati: 14.35

Yer: İstanbul Yelken Kulübü, Fenerbahçe

 

8 Eylül 2018, Cumartesi

Üç yarış yapılması planlanmıştır.

Saat: 10:55 İlk yarış uyarı işareti

Basın Teknesi Kalkış Saati: 10.10

Yer: İstanbul Yelken Kulübü, Fenerbahçe

 

9 Eylül 2018, Pazar

İki yarış yapılması planlanmıştır.

Saat: 11:55 İlk yarış uyarı işareti

Basın teknesi kalkış saati: 11.10

Saat: 19.00 Ödül Töreni

Yer: İstanbul Yelken Kulübü, Fenerbahçe Mahallesi, 34726 Kadıköy/İstanbul

cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale