Anasayfa »  GÜNCEL TÜRKİYE  » ROLLS-ROYCE TEST SÜRÜŞ KEYFİ YALIKAVAK MARİNA’DA

ROLLS-ROYCE TEST SÜRÜŞ KEYFİ YALIKAVAK MARİNA’DA


Royal Motors, Yalıkavak Marina ev sahipliğinde eylül ayı boyunca ‘Rolls-Royce’ ve ‘Lotus’ marka el yapımı özel otomobiller ile test sürüşü imkânı sunuyor.

 

Bodrum Yalıkavak bölgesinin en lüks alışveriş ve yaşam merkezi Yalıkavak Marina ve dünyanın en önemli araç markalarının Türkiye distribütörü Royal Motors üyelerine özel fırsatlar sunmak için iş birliği yapıyor. İş birliği kapsamında Royal Motors üyeleri, Yalıkavak Marina Beach Hotel ve Hyatt Centric İstanbul Otel’de yüzde 20 indirimden faydalanabiliyor. Yalıkavak Marina’da konser ve gösteri, tekne bağlama, yıllık demirleme, denize indirme ve benzeri hizmetlerde yüzde 20 indirim fırsatlardan yararlanan Royal Motors üyelerine, ayrıca Casia Bodrum SPA’da masaj ve bakım terapilerinde de 20 indirim olanağı sunuluyor. Yalıkavak Marina müşterileri de Royal Motors araçlarında indirimlerden faydalanabiliyor.

 

Yalıkavak Marina ziyaretçileri, Eylül ayı boyunca da Rolls-Royce markasının prestijli modellerinden Phantom, Dawn ve Lotus markasının en hızlılarından Lotus Exige ve Elise ile test sürüşü gerçekleştirebilecek.

 

Test sürüşü rezervasyonu ve indirim fırsatları hakkında bilgi almak için Yalıkavak Marina’da yer alan Royal Motors standı ziyaret edilebilir.

http://www.yalikavakmarina.com.tr

 

YALIKAVAK MARİNA HAKKINDA:

Süper Yat Marinaları kategorisinde İngiliz The Yacht Harbour Association (TYHA) 2018 Altın Çapa ödülü ve 5 Altın Çapa sertifikası sahibi Yalıkavak Marina, Türkiye'nin ilk yüksek kapasiteli mega yat marinasıdır. Huzurlu ve sakin konumu, muazzam konfor sağlayan ve geniş teknik servis imkanlarına sahip süper yat tesisleri ile 2010 yılından beri 140 metreye kadar olan tüm süper ve mega yatları ağırlayan Yalıkavak Marina, dünyanın önde gelen 106 markasına da ev sahipliği yapmaktadır. Türk ve dünya mutfaklarından örnekler sunan gurme restoranları, butik otelleri ve AB normlarındaki Mavi Bayraklı plajıyla deniz tutkusunu lüks resort anlayışıyla harmanlayan Yalıkavak Marina, Bodrum Yalıkavak’ta eşsiz bir yat deneyimi sunmaktadır. 

cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale