Anasayfa »  GÜNCEL TÜRKİYE  » DÜNYANIN LİDER SÜPERYAT ÜRETİCİSİ MAJESTY YACHTS, İKİ MODELİ İLE MONAKO YAT FUARINDA SERGİLENİYOR

DÜNYANIN LİDER SÜPERYAT ÜRETİCİSİ MAJESTY YACHTS, İKİ MODELİ İLE MONAKO YAT FUARINDA SERGİLENİYOR


Ödüllü yat firmasi Majesty Yachts 26-29 Eylül boyunca süren Monako Boat Show sırasında, tersanenin 35 yıllık tecrübesinin girişimci ruhunu yakalayan en iyi süperyatlarından ikisini sunuyor.

 

Monako’nun ışıltılı sularında, zarif ve lüks bir ortamında, yat severler, yakın zamanda sunulan ve Türkiye’de BC Marine tarafından distribütörlüğü yapılan Majesty 125 M/Y ALTAVITA VE Majesty 100 M/Y SVETLANA ile buluşuyor.

Yıllardır süregelen gelişme ve büyümeyi çalışmaları ile perçinleyen Majesty Yachts; üç önemli gelişme alanını daha da körüklenen yeni bir yolculuğun eşiğinde, Monako Yat Fuarında sergileniyor.

Majesty Yachts’ın CEO’su Gregory Yeakle “Her işin geleceğinin dün yaptığınız şeyden değil, bugün yaptığınız şeyden kaynaklandığına inanıyorum. En önemli güçlerimizden biri rakiplerimiz aksine, ürün geliştirmenin tüm yönlerini ele alan kendi ekibimizle, dikey olarak bütünleşmiş bir organizasyon olmamız.Bu, yeni ürünleri geliştirme hızımıza ve kaliteye yönelik arayış söz konusu olduğunda oldukça yardımcı oluyor.” ifadelerinde bulunuyor.

Bu yıl Monako Boat Show'da sergilenen lüks üç katlı Majesty 125 (M / Y ALTAVITA), Superyacht Koleksiyonu’ndan yakın zamanda teslim edilen süperyat olarak yer alıyor. Yat bu yaz başlarında sunuldu ve kısa bir süre önce teslim edildi. M/Y Altavita, lüks, şık ve sofistike bir kriter belirleyerek Avrupa'da olacak. Dünyanın her yerinde charter servisi için sertifikalandırılmış olan Majesty 125 MY ALTAVITA, özel kaçamaklar ve zahmetsiz eğlence için tasarlanmış durumda.

M/Y ALTAVITA, süperyatlar için çıtayı yükseltirken, Majesty 100 (M/Y SVETLANA), insan duygularının en yumuşağını Majesty Yachts’ın güçlü deniz mühendisliği ustalığı ile birleştirirken kıstasları belirliyor. M/Y SVETLANA’nın sahibi karısına bir kaside olarak Majesty 100’ü onun adına isimlendirdi ve onun zarif zevki ve estetik cazibesini ifade etmenin bir yolunu buldu. Majesty 100'ün dış boyutları ve Majesteleri 110'un iç mekanlarının işçiliğinden çok etkilenen sahibi, yeni lüks rüya projesi için her iki yat için de dünyanın en iyisini de öngördü.

cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale