Anasayfa »  GÜNCEL TÜRKİYE  » Setur Marinaları çok özel fırsatlarıyla Tuzla Boat Show’da

Setur Marinaları çok özel fırsatlarıyla Tuzla Boat Show’da


Setur Marinaları 150’den fazla firmanın yer alacağı fuarda katılımcı ve ziyaretçilerle 2019 yılına özel indirim fırsatlarını paylaşacak. Karada düzenlenen fuar alanında Hall 3 D-72’de yerini alacak Setur Marinaları, indirim fırsatlarının yanı sıra yenilenen web sitesi ve yeni aplikasyonunun da tanıtımını gerçekleştirecek.

 

Toplam 10 marinasıyla Türkiye’de marinacılık gelişimini ve denizciliği destekleyen en önemli marka olan Setur Marinaları; yaz-kış kampanyaları, sahip olduğu marina zinciriyle konaklamada sunduğu eşsiz fırsatları ve tekne boylarına göre uygulanan özel fiyat avantajlarını fuarda ziyaretçilerle paylaşacak. Ayrıca kullanıcı dostu yeni Setur Marinas aplikasyonunun detayları ile yenilenen www.seturmarinas.com web sitesinin pek çok bilgiye erişimi kolaylaştıran yüzünü de Tuzla Boat Show’daki stantlarında aktaracaklar.

 

 

 

 

 

Setur Marinaları Hakkında

Türkiye’nin lider marina işletmecisi Setur Marinaları, Koç Topluluğu bünyesinde faaliyetlerine 41 yıl önce Çeşme Altınyunus Marina ile başlamıştır. Kalamış & Fenerbahçe, Yalova, Ayvalık, Çeşme, Kuşadası, Marmaris, Kaş, Antalya, Finike ve Midilli olmak üzere toplam 10 marinada bayrağını dalgalandırmaktadır. Akdeniz çanağının sayılı zincir işletmelerinden olan Setur Marinaları, Türkiye marina işletmeciliği sektörünün lideri konumundadır.

cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale