Anasayfa »  GÜNCEL TÜRKİYE  » TÜRKKAPDER’de 60’ıncı yıl coşkusu

TÜRKKAPDER’de 60’ıncı yıl coşkusu


TÜRKKAPDER tarafından düzenlenen kutlama gecesine İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Denizcilik Fakültesi (DF) Dekanı Prof. Dr. Oğuz Salim Söğüt ve İMEAK Deniz Ticaret Odası (DTO) Meclis Başkanı Salih Zeki Çakır’ın da aralarında bulunduğu çok sayıda davetli katıldı. İTÜ Denizcilik Fakültesini temsilen bir öğrenci grubu da gecede hazır bulundu.

Kutlama gecesi, Mustafa Kemal Atatürk ve şehitler için bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Ardından bir konuşma yapan TÜRKKAPDER Yönetim Kurulu Başkanı, Kaptan Arif Bostan, davetlileri selamlayarak kendilerine destek veren kuruluşlara teşekkür etti.

Gecede, organizasyona destek veren sponsorlara gümüş ve altın plaketleri verildi. Davette Hukukçu, Kaptan Gündüz Aybay da unutulmadı. Türk Boğazları üzerine yaptığı çalışmalar ile tanınan ve 2001 yılında yaşamını yitiren Gündüz Aybay’ın eşi Meral Aybay’a Türkiye Denizcilik Federasyonu Başkanı Erkan Dereli tarafından anı plaketi verildi.

cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale