Anasayfa »  GÜNCEL TÜRKİYE  » Oman Drydock Company (ODC) Basın Toplantısı

Oman Drydock Company (ODC) Basın Toplantısı


Exposhipping Expomaritt İstanbul 15. Uluslararası Denizcilik Fuar ve Konferansı’nın önde gelen katılımcılarından, dünyanın en büyük ve en modern gemi bakım onarım tersanelerinden Oman Drydock Company (ODC) ile Türkiye’deki tek temsilcisi olan Atılgan Shipping, 2 Nisan 2019 Salı günü saat 14.00’te, Viaport Marina fuar alanında bir basın toplantısı düzenleyecektir.

ODC'nin Finanstan Sorumlu Genel Müdürü Haitham bin Nasser Al Taie tarafından, firmanın D 102 nolu standında gerçekleştirilecek bilgilendirme toplantımızda siz değerli basın mensuplarını da görmekten mutluluk duyarız.

 

Tarih      : 2 Nisan 2019

Yer         : Viaport Marina fuar alanı D- 102 numaralı stant

Saat        : 14.00

 


OMAN DRYDOCK COMPANY HAKKINDA

Oman Drydock Company, stratejik konumu, iklimi, birinci sınıf tesisleri ve her alandaki servis hizmeti ile çözüm ortağı olduğu armatör ve gemi operatörlerine büyük avantajlar sunmaktadır.

Basra Körfezi'nde, Umman kıyı şeridinin doğusundan batısına ya da Hindistan’ın batı kıyısında transit geçiş yapan gemilere sağladığı kaliteli hizmetlerle Orta Doğu'nun en büyük tersanesi olma vizyonuyla hareket eden ODC'nin Türkiye'deki tek temsilcisi ise Atılgan Shipping’dir

cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale