Anasayfa »  GÜNCEL TÜRKİYE  » Holiday Inn, Ramazan ayına hazır

Holiday Inn, Ramazan ayına hazır


Ağırlıklı olarak denizcilik sektörüne hizmet veren Holiday Inn Istanbul-Tuzla Bay Hotel, Ramazan ayı için hazırladığı iftar konseptiyle konuklarını ağırlamayı bekliyor. Otelde, Ramazan ayı boyunca zengin iftar menüleri ve Türk sanat müziği ile tasavvuf müziği dinletileri sunulacak.

Tuzla’daki denize sıfır konumuyla denizcilik sektörünün organizasyon ve konaklama ihtiyaçlarını karşılayan Holiday Inn Istanbul-Tuzla Bay Hotel’de yaklaşan Ramazan ayına yönelik hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor.

Türk, Osmanlı ve dünya mutfaklarından sunduğu seçkin örneklerle beğeni toplayan Holiday Inn Istanbul-Tuzla Bay Hotel, Ramazan ayı için hazırladığı konseptiyle konuklarına bir ay boyunca fark yaratacak hizmetler sunacak.

Geleneksel Ramazan konsepti

Kaliteli hizmet anlayışını Ramazan boyunca geleneksel Osmanlı mutfağından seçkilerle zenginleştirecek olan otel, deneyimli personeliyle de konuklarına unutulmaz iftar akşamları yaşatacak.

Ramazan ayı boyunca sunacağı iftar menülerinin yanı sıra Türk sanat müziği ve tasavvuf müziği dinletilerine de yer verecek olan Holiday Inn Istanbul-Tuzla Bay Hotel, düzenleyeceği Ramazan eğlenceleriyle İslam aleminin kutsal ayına yaraşır bir ruhu yakalamayı hedefliyor.

Holiday Inn Istanbul-Tuzla Bay Hotel’de, Ramazan ayı konsepti kapsamında konuklara Osmanlı yemek kültürünü yansıtan pamuk şeker, Osmanlı macunu ve güğümde Ramazan şerbeti ikram edilecek. Personel ise misafirlere geleneksel kültürü yansıtan fes ve yelekten oluşan bir giysi konseptiyle hizmet sunacak. Geçtiğimiz yıl da benzer bir konsept hazırlayan otel Ramazan boyunca yaklaşık 3 bin 800 konuk ağırlamıştı. Otelin bu yılki hedefi ise 5 bin kişiyi zengin iftar programından yararlandırmak.

Denizcilik sektöründen birçok uluslararası konuğu ağırlayan Holiday Inn Istanbul-Tuzla Bay Hotel, ayrıca yabancı konukları için de 21 Nisan’dan aynı ayın sonuna kadar her gün açık büfede paskalya çöreği ve paskalya yumurtası ikram etmişti.

Holiday Inn Istanbul-Tuzla Bay Hotel Genel Müdürü Mustafa Yıldız, her kesime hitap edecek bir hizmet yelpazesini oluşturmak için çalıştıklarını belirterek “Geniş hizmet yelpazemizle tüm konuklarımızı mutlu etmeyi hedefliyoruz. Herkese gereken değeri kendi inancına göre vermek zorunda hissediyoruz. Farklı inançlara sahip insanlar için de onların ihtiyaçlarına uygun hizmeti vermeye çalışıyoruz. İnsanlara özel olduklarını hissettirerek bir nevi kalplerine dokunmuş oluyoruz. Amacımız, konuklarımızın otelimizde konakladıkları süre boyunca mutlu olmalarını sağlamak ve buradan memnun bir şekilde uğurlamak” diyor.

Denizcilik sektörünün konaklama merkezi

Tuzla Tersaneler Bölgesi’nde 2017 yılında hizmete açılan Holiday Inn Istanbul-Tuzla Bay Hotel’in misafir portföyünü ağırlıklı olarak denizcilik ve gemi inşa sektörü temsilcileri oluşturuyor. Otel, tesislerinde düzenlenen çeşitli toplantı, seminer, kokteyl, eğlence ya da gala yemeği organizasyonlarıyla denizcilik sektörünün ihtiyaçlarını, sektörün kalbi olan Tuzla’da karşılıyor.

Denizcilik sektörünü otellerinde ağırlamaktan mutluluk duyduklarını dile getiren Mustafa Yıldız, “Biz, sektörümüzle ayrı iş kollarında ancak aynı kulvardayız. Konaklama ve organizasyonlarla sektörün ihtiyaç duyduğu mekân arayışına alternatif bir çözüm sunuyoruz” diyor. 

Konforlu konaklama deneyimi

Holiday Inn Istanbul-Tuzla Bay Hotel’in, 85’i deniz manzaralı olmak üzere toplam 140 odası, 3 restoranı, farklı kapasitelerde 9 salonu bulunuyor. Tamamı terasa açılan deniz manzaralı salonların en büyüğü 300, en küçüğü ise 40 kişi kapasiteli. Bunun yanı sıra otelde 450 kişi kapasiteli açık teras ve 90 kişi kapasiteli kış bahçesi yer alıyor. Otel ayrıca konuklarına SPA, masaj salonları, sauna, buhar banyosu, Türk hamamı ve fitness merkeziyle de hizmet veriyor. Konforlu ve şık odalarıyla beğeni toplayan otel, uygun fiyatlı konaklama hizmetiyle de dikkat çekiyor.    
cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale