Anasayfa »  GÜNCEL TÜRKİYE  » Setur Marinaları Türkiye’nin en iyi işyerleri arasında

Setur Marinaları Türkiye’nin en iyi işyerleri arasında


Türkiye’nin lider zincir marina işletmesi Setur Marinaları, Türkiye’nin En İyi İşyerleri arasında yer alarak Aon Best Employers ödülüne layık görüldü. 50 yılı aşkın süredir dünyanın her yerinde işveren mükemmelliğini ölçümleyen İK ve yönetim danışmanlığı şirketi Aon Hewitt tarafından verilen Aon Best Employers ödüllerinde şirketler çalışan bağlılığı, liderlik, işveren markası ve performans kültürü kriterlerine göre değerlendiriliyor.

 

2018 Best Employers programında Aon Hewitt Türkiye’nin veri tabanında bulunan 50 farklı sektör ve 400 şirket arasından 175 şirket değerlendirildi. Setur Marinaları, Türkiye’nin bu en geniş katılımlı işyeri araştırmasında, çalışanlarına sağladığı olanak ve yan haklarla “en iyi çalışan deneyimi ve işyeri ortamı yaratan” 18 şirketten biri oldu.

 

Setur Marinaları Hakkında

Türkiye’nin lider marina işletmecisi Setur Marinaları, Koç Topluluğu bünyesinde faaliyetlerine 41 yıl önce Çeşme Altınyunus Marina ile başlamıştır. Kalamış & Fenerbahçe, Yalova, Ayvalık, Çeşme, Kuşadası, Marmaris, Kaş, Antalya, Finike ve Midilli olmak üzere toplam 10 marinada bayrağını dalgalandırmaktadır. Akdeniz ve Ege Bölgesi’nin sayılı zincir işletmelerinden olan Setur Marinaları, Türkiye marina işletmeciliği sektörünün lideri konumundadır.

cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale