Anasayfa »  GÜNCEL TÜRKİYE  » Kaş Marina- Cheese V teknesi Aşağı Yarışı’nın ilk etabında birinci oldu

Kaş Marina- Cheese V teknesi Aşağı Yarışı’nın ilk etabında birinci oldu


Kaş Marina -Cheese V teknesi kupanın ilk etabı olan Çengelköy-Bozcaada arasındaki yarışta tüm rakiplerini geride bırakarak birinciliği elde etti. 5 Temmuz’da İstanbul Çengelköy’den yelken açan 45 tekne, Bozcaada, Sığacık etaplarını tamamlayacak ve son olarak Bodrum’da finiş verecekler.

 

Yelkencilerin heyecanla beklediği Türkiye’nin gelenekselleşen yarışı Deniz Kuvvetleri Kupası, diğer adıyla Aşağı Yarışı’nın 48.’sine imza atılıyor. Kupanın iddialı teknelerinden biri olan Kaş Marina- Cheese V ekibinin başarısına gönülden inanan Setur Marinaları, bu zorlu yarışta teknenin sponsoru oldu. Levent Peynirci yönetimindeki ekip kupanın ilk etabı olan Çengelköy-Bozcaada arasındaki yarışı 12 saat 36 dakika 17 saniye ile kendi sınıfında birinciliği elde ederek tamamladı.

 

Sığacık etabını tamamlayacak ve son olarak Bodrum’da finiş verecek 45 tekne arasında yer alan Kaş Marina -Cheese V ekibi 3 etapta da podyum görme, hatta birinci tamamlama konusunda oldukça iddialı.

 

IRC II sınıfında Archambault 35 teknesiyle yarışa katılan iddialı ekip, daha önce pek çok yarışta da iyi dereceler elde etti. 5 Temmuz Cuma günü Çengelköy’den start alan ekipler ilk olarak Bozcaada’ya ulaştılar. Ekipler 8 Temmuz Pazartesi Sığacık’a doğru yelken açtılar ve 11 Temmuz Perşembe ise rotalarını Bodrum’a çevirecek ve son finişi Bodrum’da verecekler.

 

Setur Marinaları Hakkında

Türkiye’nin lider marina işletmecisi Setur Marinaları, Koç Topluluğu bünyesinde faaliyetlerine 41 yıl önce Çeşme Altınyunus Marina ile başlamıştır. Kalamış & Fenerbahçe, Yalova, Ayvalık, Çeşme, Kuşadası, Marmaris, Kaş, Antalya, Finike ve Midilli olmak üzere toplam 10 marinada bayrağını dalgalandırmaktadır. Akdeniz ve Ege Bölgesi’nin sayılı zincir işletmelerinden olan Setur Marinaları, Türkiye marina işletmeciliği sektörünün lideri konumundadır.
cheap nba jerseys louis vuitton outlet online cheap authentic jerseys cheap jerseys cheap wholesale nhl jerseys mbt shoes sale mbt rocker bottom shoes cheap Boston Red Sox jerseys New York Rangers jerseys wholesale